WRÓĆ

18 MAJA 2021

Wyjątkowy prezent na ślub – Co podarować młodej parze?

Im bliżej uroczystości, tym bardziej jedno pytanie nie daje gościom spokoju: Jaki prezent na ślub wybrać dla Młodej Pary? Chociaż zwyczajowo wręcza się kwiaty, to warto rozważyć również inne propozycje – eleganckie i praktyczne. Takim niestandardowym pomysłem będzie alkohol na prezenty ślubny – jeśli tylko zamiast wina wybierzemy bardziej nieoczywisty trunek, np. luksusową wódkę.

Wręczanie wina Nowożeńcom jest już swego rodzaju tradycją, ale decydując się na bardziej luksusowy alkohol na prezent z pewnością pozytywnie zaskoczymy Parę Młodą. Taki upominek będzie bardzo praktyczny, w końcu na młode małżeństwo czeka wiele imprez i licznych odwiedzin w nowym, wspólnym domu. Wysoka jakość trunku to jednak nie wszystko – alkohol na prezent powinien również elegancko wyglądać.

Największe wątpliwości podczas wyboru wzbudza rodzaj trunku, kiedy nie umiemy określić konkretnych preferencji młodej pary. Goście, często nie mając pewności, czy trafią w smak osoby obdarowanej – decydują się na wino. Ale wysokiej jakości wódka będzie bezpieczniejszą i bardziej elegancką opcją, która ucieszy zarówno koneserów, jak i niewyspecjalizowanych miłośników alkoholi.

Na rynku dostępne są różne rodzaje drogich wódek, ale jako prezent ślubny szczególnie warto wręczyć Russkyi Shick, który wyróżnia się bogato zdobionym opakowaniem. Zamiast typowej owalnej butelki – wódka ta nalewana jest do eleganckich flakonów, nawiązujących do perfumeryjnej tradycji. Tłoczona ornamentalna etykieta i złoty korek wyglądają bardzo szykownie i pasują do tak wyjątkowej okazji. A butelka z pewnością będzie piękną pamiątką, przypominającą Parze Młodej o tym szczególnym dniu. Do tego gratką dla Młodych będzie informacja, że Russkiy Shick to wódka, której miesięczna produkcja obejmuje tylko ściśle określoną, niewielką partię. Taki prezent ślubny sprawi, że Nowożeńcy poczują się wyjątkowo.

Russkyi Shick jako pomysł na prezent ślubny to również wysoka jakość smaku. A to wszystko dzięki wyjątkowej recepturze, opracowywanej przez lata na bazie najwyższej jakości słodowego alkoholu LUX i naturalnych, wyselekcjonowanych składników – miodu i orzeszków cedrowych. Wódka klasy premium, będąca niepowtarzalnym połączeniem historii, tradycji i innowacji, jest prezentem ślubnym, który uświetni tak wyjątkową okazję i z pewnością szczerze ucieszy Nowożeńców.