WRÓĆ

18 MAJA 2021

Alkohol na prezent dla taty

Chcesz zaskoczyć tatę i sprawić mu wyjątkową niespodziankę, ale nie masz pomysłu na prezent z okazji urodzin, imienin lub Dnia Ojca? Mamy elegancką propozycję, która przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie! Alkohol na Dzień Taty na pierwszy rzut oka może wydawać się sztampowym wyborem, ale jeśli zdecydujesz się na wódkę klasy premium – możesz liczyć na szczere zadowolenie rodzica.

Dzień Ojca to święto, do którego mamy ogromny sentyment. Wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie po ogromnym sukcesie Dnia Matki postanowiono uhonorować także drugiego z rodziców. Uroczystość od wielu lat cieszy się dużą popularnością również w Polsce, choć wiele osób co roku mierzy się z tym samym problemem – jaki prezent dla taty wybrać?

W przypadku wielu okazji wysokiej jakości alkohol to prezent idealny – elegancki, gustowny, a przede wszystkim praktyczny. Zwłaszcza w naszym kraju, który ma mocne tradycje biesiadne i zwyczaj stawiania na stole alkoholu z okazji wszystkich ważnych świąt i urodzin. Rodzi to jednak kolejną rozterkę – jaki gatunek alkoholu dla taty wybrać?

My polecamy wódkę – prezent bardzo uniwersalny, doceniany szczególnie przez mężczyzn, chętnie serwowany zarówno solo, jak i w formie drinka. A na tak ważną okazję jak urodziny, czy Dzień Ojca – rekomendujemy wybór marki premium, która będzie charakteryzowała się zarówno niepowtarzalnym smakiem, jak i gustownym opakowaniem. Tego rodzaju wyszukanym trunkiem będzie wódka Russkiy Shick, której bazą jest najwyższej jakości słodowy alkohol LUX i naturalne syberyjskie składniki –  miód oraz orzeszki cedrowe. Russkiy Shick to nasz faworyt jako pomysł na prezent nie tylko ze względu na smak, ale również eleganckie opakowanie. 

Występuje w trzech wariantach smakowych – klasycznym, Luxury i Royal, które różnią się między sobą subtelnymi dodatkami. Wszystkie odmiany Russkiy Shick wyróżnia wyjątkowa, bogato zdobiona butelka, która nawiązuje do perfumeryjnych tradycji. Tłoczona etykieta wódki przypomina metale szlachetne i przyciąga wzrok piękną bordiurą. Tak majestatyczny alkohol rosyjski z pewnością zaimponuje jubilatowi czy solenizantowi. A brak nieprzyjemnych skutków na „dzień po”, które obiecuje producent – dodatkowo ucieszy każdego tatę.